Dünyanın En İyi Ayakkabı Markaları

Dünyanın en iyi ayakkabı markaları hakkında birçok detaylı bilgiyi araştırdık. Dünyada giyim sektöründe en çok rağbet gören sektör ayakkabı sektörüdür. Bir kombinin en çarpıcı parçası şüphesiz ki ayakkabılardır. Ayakkabılar kişilerin karakterleri ile özdeşleşmiştir adeta. Yüzlerce insanın ayakkabılara servet ödemesine şaşmamak gerekir. Çünkü ayakkabılar en tamamlayıcı parçalardır. Kadın veya erkek fark etmeksizin kaliteli ve şık ayakkabı her zaman için insanların öncelikli tutkusu olmuştur. Konu ayakkabı olunca bu alanda kimlerin iyi olduğunu da bilmek gerekir.  Ayakkabı sektöründe dünya devlerini sizler için derledik.

Ayakkabı denildiğinde akla ilk kadınlar gelmektedir. Çünkü erkeklere nazaran kadınlar ayakkabı seçimlerine ve ayakkabıların sayısına daha çok önem verirler. Evlerinde sayısız ayakkabı koleksiyonları mevcuttur. Ama haklılık paylarıda vardır. Çünkü ayakkabılar hafife alınmayacak kadar özel parçalardır. Bazen bir kombinin en büyük kurtarıcısı olabilir. Bir mücevher kadar değerlidir.

Başlıklar

En İyi Ayakkabı Markaları Sıralaması

Ayakkabı denilince akınıza birçok marka ismi gelebilir. Ama en iyileri hangisidir diye düşünürseniz sorunun cevabı burada. İsterseniz Dünya’ daki en iyi ayakkabı  markalarının hangileri olduğuna bir bakalım.

 1. Nike
 2. Adidas
 3. New Balance
 4. ASICS
 5. Puma
 6. Skechers
 7. Fila
 8. Bata
 9. Burberry
 10. VF
 11. Tommy Hilfiger
 12. Berluti

En çok tercih edilen ve kullanılan ayakkabıların sıralaması sizleri de pek şaşırtmamış olsa gerek. Bu markaların büyük çoğunluğunu zaten hali hazırda bilmekte ve kullanmaktasınız değil mi? Şıklık ile konforu aynı anda sunan ayakkabı markaları tercih sıralamasında her zaman üst sıralarda olmaktadır. Küresel boyutta tanınan, kullanılan bu markalar ayakkabı sektörünün en büyük ihtiyacını karşılamaktadır.  Birçok ülkede tanınan bu markaların geniş bir pazar ağı mevcuttur. Her kesim tarafından bilinen ve kullanılan markalardır.

En iyi olmasında ki büyük etkenlerden biri kalitedir. Çoğu kişi ayak sağlığı için kaliteli ayakkabı kullanması gerektiğini bilir. Gün boyu ayakta ordan oraya koşuştururken konforlu bir ayakkabı en önemli tercihiniz olmaktadır. Konfor ve şıklık aynı anda sağlanmalıdır. Estetik görünüş ayakkabının olmazsa olmazıdır.

En İyi Kadın Ayakkabı Markaları

Ayakkabı birçok kadının vazgeçilmez tutkusudur. Dünyanın en iyi ayakkabı markaları açısından incelediğimizde kadınların bu konuda ayrı bir ilgisinin olduğunu görürüz. Kadınların en büyük zaafları şık ve rahat ayakkabılarıdır. Fransız psikologlara göre kadınların ayakkabı seçimleri ile karakterleri arasında bir bağ vardır. Yaptıkları ayakkabı tercihlerinin kişiliklerinden kaynaklandığı söylenmektedir.

 Her zaman için en iyisini isteyen ve hak eden kadınlar için en iyi ayakkabı markaları sıralaması şu şekildedir. Dünyanın en önde gelen kadın ayakkabı markaları, Dolce& Gabbana, Valentino, Jimmy Cho, Dior, Prada, Aquazzura, Gucci ve Chanel’dir.  Bu markaların tasarımları dünya ayakkabı modasını şekillendirmektedir. Çoğu kadının hayali bu muhteşem tasarımları dolabında görmektir. En kaliteli ve şık tasarımlara sahip olan bu markalar dünya  çapında tanınmaktadır.

Dünyanın en iyi kadın ayakkabılarını üreten bu markalar. Kadının güzelliğini, zarafetini, sadeliğini ve şıklığını ayakkabıya yansıtabilmişlerdir. Bu sayede dünyanın ayakkabı modasına yön vermişlerdir.

En Kaliteli Ayakkabı Markaları

Tasarımları ile çok konuşulan ayakkabı sektörünün dev isimlerini öğrenmeye hazır mısınız? Dünya da ayakkabı denildiğinde ilk onlar akla geliyor. Kadın veya erkek farketmeksizin herkesin dilinde bu markalar var. Büyük pazar alanı sayesinde dünyanın birçok ülkesinde tanınmaktalar. İşte sizin için derlediğimiz dünyanın en iyi ayakkabı markaları.

Adidas, 2020 yılında en büyük Pazar alanına sahip marka konumundadır. İkinci sıralamada Nike vardır. En güvenilir hizmeti sunduğu düşünülmekte olan bir markadır. Her zaman için modaya uygun tasarımları il göz kamaştırır. Reebok  en iyi koşu ayakkabısı üretiminin sağlandığı marka konumundadır. Birinci sınıf koşu ayakkabı garantisi sunuyor.  Gucci ayakkabı markası devleri arasında yer almaktadır. Lüks tasarımları ile adeta büyülenebilirsiniz. Puma markasıda en büyük ayakkabı üreticisi konumunda yer  almaktadır. Puma dünyaca ünlü, tanınan bir marka olmaktadır. Çeşitli ünlü isimler ile çalışmaktadır. Basketbol ayakkabısı denilince akla ilk olarak gelen dünyaca ünlü marka Air Jordan’dır. Yüksek kalitede ayakkabıları ile tanınmaktadır.

Dünyanın en iyi ayakkabı markalarından bir diğeride zamana meydan okuyan eşsiz tasarımları ile her dönemin vazgeçilmez parçası olan Converse markasıdır. Miu Miu markasıda kadınlar için eşsiz güzlleklikleri göz önüne seriyor. Genellikle sporcuların tercih ettiği, yüksek kalite ayakkabı markalarından biri de New Balance olmaktadır.

Faydalı Olabilecek Diğer İçerikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*