Müge Anlı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evlendi

müge anlı
müge anlı

Hit TV siması Müge Anlı, bir hafta önce canlı yayında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendiğini duyurdu. O zamana kadar ilişkilerini kamuoyundan uzak yaşayan Anlı, cumartesi gecesi kapalı bir törenle dünya evine girdi. Anlı’nın düğününden tek bir fotoğraf bile yayınlanmadı.


Yıllardır başarılarıyla adından söz ettiren başarılı programcı Müge Anlı, 20 Haziran Pazartesi günü yayınlanan programında bir süredir İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanı Şinasi ile birlikte olduğunu duyurdu. Yüzbaşıoğlu, flört ediyor ve yakında evlenmek üzere.

Başlıklar

MÜGE ANLI “YENİ SEZONDA EVLİ BİR KADIN OLACAĞIM”


Düğün haberini kendi programında duyuran Müge Anlı, “Hakkımda yalan haberler var. Umurumda değil. Bu haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. evlenmeye karar verdim Gelinin adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. O bir memur. Çok saygı duyduğum bir işi var. “Şansıma saygı duyacağından ve bunun için dua edeceğinden eminim. Kadın, evlenmek isteyen tüm bekarların başıdır. Umarım önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak sizinle tanışmak isterim” dedi.


GÖZLERDEN UZAK EVLENDİLER


Müge Anlı, 25 Haziran Cumartesi günü sessiz bir nikah töreniyle evlendiğini söyledi. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile şans eseri “evet” diyen Anlı, törene sadece yakın çevresini davet etti ve fotoğrafların paylaşılmasını istemedi. Ünlü ismin düğünde ne giydiği henüz bilinmiyor.


İLK PAYLAŞIM ZUHAL TOPAL’DAN GELDİ


Müge Anlı’nın yakın arkadaşı Zuhal Topal, düğünde onu yalnız bırakmadı. Salonda arkadaşlarıyla çektiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Topal, “O çok özel bir insan ve bizim için çok güzel bir geceydi” notunu düştü.

https://youtu.be/9XH9n0Wxda0

İlginizi çekebilir:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*