Xiaomi Poco X3 GT Türkiye Fiyatı Nedir?

Xiaomi Poco X3 GT Türkiye fiyatı, 8 Gb Ram ve 128 Gb özelliği ile 4.999 TL’dir. 120 HZ ekran yenileme özelliğine sahip olan bu ürünü kullananların çok beğendiği bilinmektedir. Ürün 6.67 inç boyutundadır ve oldukça kullanışlıdır. 16 MP ön kamera özelliği bulunan ürünün çekim gücünün oldukça yüksek olduğu söylenebilmektedir. İşlemci özelliği olarak MediaTek Dimensity 1100 5G özelliği bulunan telefonu temin etmek isteyenlerin heyecanla ürünü beklediği bilinmektedir. POCO’nun bu telefonu oyuncular için geliştirdiği bilinmekte ve 42 dakikada tam olarak şarj edilebildiği söylenmektedir.

64 megapiksel ana kamera özelliği bulunan bu ürünle fotoğraf çekimlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. 8 GB RAM ve 128 GB depolama özelliği ile piyasaya sürülen bu telefonun ilgililerin uzun süredir beklediği ürünlerden olduğunu söylemek mümkündür. Ürünün kullanışlı ve alıcının beklentisini karşılayan özelliklerinin olması benzerlerine göre daha beğenilen bir ürün olduğunu kanıtlar niteliktedir. 67W’a kadar hızlı şarj özelliği sunan bu ürünü kullanırken şarj sorunu çekmeyeceğinizi de eklemek önemlidir. Telefon 42 dakika içerisinde yüzde yüz şarj olmakta ve soğutma işlemcisi sayesinde yüksek derecede ısınmamaktadır.  Fiyat ve performans kalitesi olarak gayet başarılı bir ürün olduğu söylenebilir.

Başlıklar

Poco X3 GT Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Poco X3 GT, Çin’de Mayıs ayında piyasaya sürülmüş bir üründür ve Türkiye’ye de yakın zamanda gireceği bilinmektedir. Dünyaya satışa sunmak için hazırlanan ürünün şu an için satışta internet üzerinden olduğu bilinmektedir. MediaTek Dimensity 1100 5G özelliği bulunan ürünün ülkeye ne zaman gireceğini merakla bekleyenlerin yakında satışa çıkacağını bilmeleri önemlidir. Türdeşlerine göre daha farklı özellikleri olan ve uzun süre kullanılabilir olan telefonun hızlı şarj etme özelliği olması ilgilileri sevindirmektedir. LiquidCool Technology 2.0 kullanılmasından dolayı telefonun soğutma özelliği olduğu bilinmektedir. Böylelikle cihazın yüksek ısıda ısınması önlenmekte ve kendisini soğutabileceği görülmektedir.

Ürünün çeşitli özelliklerinin benzerlerine göre daha avantajlı olması tercih edilebilir bir ürün olduğunu göstermektedir. Özellikle, 8 GB RAM ve 128 GB depolama özelliğin bulunan üründe hafıza sorunu çekmeyeceğinizi bilmeniz önemlidir. Fotoğraf çekmeyi sevenler için ise bu ürünün 64 megapiksel ana kamera özelliği bulunduğunu da eklemek gerekmektedir. 67W’a kadar hızlı şarj özelliğinin bulunması, şarjı çabuk bitenler için endişelenmemeleri gerektiğini bildiren bir avantajdır. Ürünün aynı zamanda 16 MP ön kamera özelliği de bulunmaktadır. Alıcıların uzun zamandır beklediği bu ürün Mayıs ayında Çin’de üretilmiştir.

POCO X3 GT Türkiye Fiyatı Nedir?

P Xiaomi Poco X3 GT Türkiye fiyatı , çeşitli özgün özellikler barındıran bu ürün 4.999 TL’dir. 67W’a kadar hızlı şarj etme özelliği bulunan üründe şarj sıkıntısı çekmeyeceğinizin garantisi verilmektedir. İşletim sistemi bakımından Android 11 tabancı Mıuı 12.5 özelliği bulunması yüksek kalitede bir ürün olduğunu göstermektedir. MediaTek Dimensity 1100 5G işlemci özelliği olan ürünün oldukça kullanışlı bir ürün olduğu bilinmektedir. LiquidCool Technology 2.0 kullanılarak tasarlanan telefonun kendisi soğutabilir işlemci özelliğine sahip olduğu söylenebilmektedir. Bu sayede ürün yüksek ısıda kalmaktan korunarak beklenen ayarını koruyabilmektedir.

Bu ürünün 128 GB depolama özelliği olan versiyonunun dolar üzerinden 299 dolar olduğu görülmektedir. Türkiye için Xiaomi Poco X3 GT Türkiye fiyatı 4.999 TL olarak satışa sürülen ürünün alıcılarını sevindiren en önemli özelliği yüksek hafıza kapasitesine sahip olmasıdır. Mayıs ayında Çin’de üretilen ürünün dünya pazarına sokulması beklenmektedir. Alıcıların uzun zamandır heyecanla beklediği bu telefonun 64 megapiksel ana kamera özelliği ve 16 MP ön kamera özelliği olması fotoğraf çekmeyi sevenler için büyük bir avantajdır.

Faydalı Olabilecek Diğer İçerikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*