Erkeğe Sürpriz Fikirleri

erkeğe sürpriz fikirleri
erkeğe sürpriz fikirleri

Erkeğe sürpriz fikirleri hususunda zorluk çekenlerden misiniz? İşte sizler için hazırladığımıız müthiş tavsiyeler…

Özel günler geldi çattı ve siz hala erkek arkadaşınıza ne hediye alacağınız konusunda kararsız mısınız? Kadınlar, sevgililerine hediye almak konusunda son derece titiz davranırlar. Sınırlı kategori ierisinden en iyisini bulup hediye etmek isterler. Hediye alırken toplumsal cinsiyet rollerini bir kenera bırakalım. Neden mi? Maddi değerinden çok hediyenin manevi değeri daha büyük anlam taşımaktadır. Bu yüzden erkek arkadaşınıza bir buket çiçek bile alabilirsiniz. Çiçek sadece kadınlar için değildir, dolayısıyla ona bir buket çiçek alıp onu şaşırtabilirsiniz.

Erkeğe sürpriz fikirleri kapsamında son zamanlarda hediye anlamında en çok tercih edilen ürünler teknolojik ürünlerdir. Çoğu kişi hediye konusunda bu alana yönelmektedir. Sizde tercihlerinizi bu alanda yapabilirsiniz.

Başlıklar

Erkek Sevgiliye Hediye Örnekleri

Erkeğe sürpriz fikirleri arasında en güzel örnekleri sizinle paylaşıyoruz. Hediye insanların birbirine verdiği değerin gösterimidir. Çoğu insan sevdiği kişiyi hediyelere  boğmayı çok sever. Konu sevgiliniz ise daha bir dikkat edilir. Erkek arkadaşınızı mutlu edecek ve yüzünü gülümsetecek bazı hediye fikirleri başlıca şunlardır. Fanatiği olduğu takımın formasını veya takımın maçına bilet alabilirsiniz. Erkeklerin en çok ilgi duyduğu alanlardan biri de oyundur. Ona playstation veya çeşitli oyunlar satın alabilirsiniz.

Erkeğe sürpriz fikirleri kapsamında, hediye alırken kullanışlı olmasına özen gösterin. Kıyafet olarak gömlek, kazak, ceket, kıravat vb. şeyler alabilirsiniz. Genellikle parfüm daha çok tercih edilmektedir. Günlük hayatta kullanışlı olması açısından erkek bakım setlerinden de satın alabilirsiniz.

Fotoğraf makinası da güzel bir hediye seçeneği olmaktadır. Böylelikle güzel zamanlarınızı ölümsüzleştirmiş  olursunuz.

Erkeğe sürpriz fikirleri manevi hediyeler

Kadınların, erkek arkadaşlarına manevi hediye seçerken aşırı zorlandıkları su götürmez bir gerçektir. Erkek sevgiliye alınacak hediyeler konusunda maneviyatı yüksek hediyeleri de mutlaka tavsiye ederiz. Manevi hediyeler erkekleri daha çok mutlu etmektedir. Çünkü sevildiklerini bilir ve hissederler. Peki erkek arkadaşınıza hediye edebileceğiniz manevi hediyeler nelerdir? Öncelikle kendi eliniz ile ördüğünüz atkı, bere, kazak vb. ürünler sevginizi ifade etmenin güzel bir şekli olabilir. Veya tshirt, sweatshirt üzerine isimlerinizi yada isimlerinizin baş harflerini işleyebilirsiniz. Diğer bir seçenek ise kupa bardağın üzerine fotoğrafınızı bastırabilirsiniz.

Erkeklerin en çok istediği ve hayalini kurduğu şey baba olmaktır. Dolayısı ile herhangi bir bebek eşyası emzik, bere, çorap, ayakkabıdan birini seçerek ona gelecekte ki çocuğunun babası olması istediğinizi gösterebilirsiniz.

Erkek arkadaşınızın evcil hayvan sahiplenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Ona herhangi bir evcil hayvan hediye edebilirsiniz. Özellikle barınaklarda olan kimsesiz hayvanları seçmek daha anlamlı olabilir.

Hiç yapmadığınız bir etkinlik örneğin dağa tırmanma, kamp, bungee jumping,yamaç paraşütü gibi etkinliklere götürebilirsiniz.

Eerkeğe sürpriz fikirleri Doğum Günü Hediyesi

Doğum günleri özel günlerdir ve çoğu kişi bu günün mükemmel geçmesini  ister. Ve tabi bu günün olmazsa olmazı da hediyelerdir. Erkek arkadaşınızın doğum gününde ne hediye alacağınızı mı düşünüyorsunuz? Fazla düşünmeyin. Sizin için çeşitli hediye fikirlerini bir araya getirdik.

Erkek arkadaşınıza parfüm, gömlek, çakmak, cüzdan, ayakkabı, saat gibi hediyeler alabilirsiniz. Fakat bunları daha önceden almışsanız yada daha farklı hediye almak isterseniz playstation, kulak üstü kulaklık, akıllı saat, tablet, akıllı telefon, çok sevdiği grubun veya kişinin konserine bilet veya en çok gitmek istediği yere uçak yada otobüs bileti alarak ona kısa bir tatil hediye debilirsiniz. Bu şekilde hayatında unutamayacağı bir doğum günü yaşamasını sağlamış olursunuz.

Kitap okumayı seviyorsa ona kitap alabilir, çok sevdiği hayatta olan bir yazar veya şair varsa kitabı imzalattırabilirsiniz. Küçük bir karavan kiralayarak bir haftalık güzel bir plan yaparak çoğu yerleri gezebilir ve eğlenirsiniz. Son zamanların en popüler ürünlerinden biri de Scooter olmaktadır. Sevgilinizin bu hediyeye bayılacağından emin olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*