İnstagram Girişi ve Kaydolma

instagram-girisi-ve-kaydolma
instagram girişi ve kaydolma

İnstagram girişi ve kaydolma işlemi birçok kişi tarafından araştırılıyor. Biliyorsunuz ki özellikle de ülkemizde en fazla tercih edilen sosyal medya platformu Instagram dır. Peki, Instagram’a giriş nasıl yapılır ve kayıt için neler gerekmektedir. Eğer cihazınız Android sistemli ise yapmamız gereken tek şey google play store giriş sağlamanız ve buradan Instagram uygulamasını cihazınıza indirmeniz dir. Eğer iOS işletim sistemine sahip olan bir cihazınız bulunuyor ise o zaman da yapmanız gereken tunes programından bu uygulamayı indirmek olacaktır.

Başlıklar

İnstagram Girişi ve Kaydolma Nasıl Yapılır?

Cihazınıza uygulamayı indirdikten sonra karşınıza çıkacak kaydol sekmesine tıklamanız gerekir. Kaydol sekmesine tıklamanız ın ardından sizden gerekli bilgiler istenir. Sizden istenilen gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdiğinizde kaydınız onaylanır. Kaydınız onaylandıktan sonra ise mail adresinizle ve aynı zamanda şifreniz ile artık instagram’a giriş yapabilirsiniz. Peki Google’dan Instagram’a nasıl girilir diye soracak olursanız hemen açıklayalım. Google’dan Instagram’a giriş yapmak için Google sayfasına Instagram yazmanız gerekir. Daha sonra ise kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş sağlayabilirsiniz. Peki İnstagram girişi ve kaydolma işlemi nasıl yapılır? yazımızın devamında açıklayalım.

İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

İnstagram hesap açma 2021 nasıl olur. Hesap açmak için öncelikle uygulamayı cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Eğer uygulamayı cihazınıza indiremezsiniz hesap açma işlemleriniz çok daha uzun sürer. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra kayıt ol sekmesine giriş yapmamız gerekir. Kayıt ol sekmesine giriş yaptıktan sonra sizden istenilen kişisel bilgiler eksiksiz bir şekilde girilmelidir. Eğer kişisel bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girerseniz üyeliğiniz daha kısa süre içerisinde gerçekleşir. Hesabınızı açtıktan sonra ise hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Instagram hesap açma linki ile daha kısa süre içerisinde siteye giriş sağlamanız da mümkün olmaktadır. Eğer siz de kısa bir süre içerisinde siteye giriş yapmak istiyorsanız link ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz

İnstagram Hesabı Varken İkinci Bir Hesap Nasıl Açılır?

Instagram hesabı varken ikinci bir hesap nasıl açılır biliyor musunuz? Eğer sizde bu konuya dair detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Yeniden bir hesap açmak istiyorsanız yeni mail adresinize ve aynı zamanda yeni cep telefonu numarasını ihtiyacınız olacak. Daha önce kayıt işlemleri için girdiğiniz cep telefonu ve aynı zamanda mail adresi kullanılamaz. Bunun için tekrardan kullanılmamış mail adresi almanız gerekmektedir. aynı zamanda üyelik işlemleri esnasında istenilen telefon numarasını da farklı olması şarttır. Sıfırdan Instagram açmak son derece kolaydır. Yapılması gereken uygulamayı indirmek ya da google üzerinden instagram sayfasına giriş sağlamaktır. Daha sonra ise kayıt ol tekmesini tıklamak ve bunun ardından ise istenilen gerekli bilgileri girmektir. Gerekli bilgileri girdikten sonra kısa süre içerisinde kaydınız açılır ve siz de kullanabilirsiniz

İnstagram Hesabı Nasıl Açılır 2021

Instagram’a giriş yapmadan girmek mümkün müdür. Birçok kişi Instagram’a giriş sağlamak için Google Play üzerinden cihaza Instagram uygulamasına indirmektedir. Instagram’a giriş sağlamak için cihaz üzerine bu uygulamayı indirmek gerekir. Ancak  Instagram giriş sağlamak mümkün olmaktadır. Google üzerinden Instagram’a giriş sağlamak istiyorsanız yine aynı şekilde şifreniz ve kullanıcı adınız ile bu sisteme giriş yapabilirsiniz. Peki Instagram nasıl kapatılır diye soracak olursanız hemen sizlere bu konudan da bahsetmek istiyoruz.Instagram’ı kapatmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken sisteme giriş sağlamaktır. Sisteme giriş sağladıktan sonra ise ayarlar sekmesine tıklamanız ve daha sonra ise kayıt sil seçeneğini işaretlemeniz gerekir. Kaydınızı kapatmak ve tamamen silmek istiyorsanız bu işlemi mutlaka yapmalısınız. Bunu yaptıktan sonra artık bir daha Instagram hesabınıza giriş sağlamanız gerekir. Çünkü eğer yine Instagram hesabınıza giriş sağlarsanız hesabınız aktif edilir ve yeniden bu işlemi yapmak zorunda kalırsınız.

Güvenli İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Güvenli instagram hesabı nasıl açılır? Güvenli Instagram hesabı açmak istiyorsanız kayıt işlemleri esnasında size yöneltilen bütün sorulara cevap vermeniz gerekir. Bu sorulara cevap verdiğinizde hesabınız güvence altına alınmaktadır. Eğer hesabınızda belirli bir problem meydana gelir ise bu sorular sayesinde hesabınıza geri alabilirsiniz. Peki Instagram nasıl indirilir diye soracak olursanız hemen sizlere bu konudan da bahsetmek istiyoruz. Instagram indirmek istiyorsanız Google Play üzerinden kısa bir süre içerisinde bu uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ise basit bir şekilde giriş sağlamak mümkündür.

Yazımızda İnstagram girişi ve kaydolma işlemi hakkında bilgiler verdik. Sizlerin de bu konu hakkında tavsiyeleriniz varsa bizlere yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*