Şarkıcı Şimal Kanseri Yendi

sarkici-simal-kanseri-yendi-2-min

Şarkıcı Şimal Kanseri yendi ! Geçtiğimiz yıl meme  kanserine  yakalan başarılı şarkıcı şimal kanseri yendi.  Geçtiğimiz sene kendi sosyal medya hesabından kanser olduğunu açıklamıştı. Gördüğü tedavi sonrasında iyileşen şarkıcı yavaş yavaş normal ve sağlıklı günlerine geri dönmeye başladı.  Şarkıcı kesin olarak meme kanserini yendiğini açıkladı.

Tedavi sürecinde oldukça zayıfladığını söyleyen başarılı şarkıcı ‘ 43 kiloya kadar düştüm’ şeklinde bir ifade kullandı. Bu süreçte bir süre konserlere çıktığını fakat fazla hareketli olduğu dolayısıyla bir sakatlık yaşadığı için artık sahne almadığını ve ara verdiğini dile getirdi.

Yapılacak bir ameliyat olacağını ve bu ameliyatta bir göğsünün alınacağını söyleyen şarkıcı Şimal, ‘bunlar yerlerine koyulabilecek şeyler’ dedi. Şarkıcı Şimal Kanseri yendi ve daha detaylı bilgiler yazımızın devamında…

Başlıklar

Şarkıcı Şimal Kanseri Yenmeyi Başardı

Geçtiğimiz sene meme kanserine yakalanan ünlü şarkıcı şimal kanseri yendiğini mutluluk göz yaşları içinde videoda anlattı. Kafasındaki peruğu çaıkararak ‘artık kurtuldum’ dedi ve mutluluk göz yaşlarına boğuldu.  Hiçbir kitlenin kalmadığını ve son bir ameliyatının kaldığını ifade etti. Doğum gününde mutlu haberi sevenleri ile paylaştı.

Hastalığı sürecinde bir çok ünlü ismin ona destek verdiğini söyedi. Bu isimler arasında Demet Akalın, Derya Uluğ, Merve Özbey, Bengü, Koray Avcı gibi isimler mevcut. Daha sayamayacağım bir çok isim var diyen sanatçı, bu kadar sevenim olduğunu bilmiyordum ifadelerini kullandı.

Meme kanserini atlatan güzel ve başarılı şarkıcı evlilik yolunda adım attı ve evlilik hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz günlerde kız isteme merasimi yapıldı. Ünlü şarkıcı gördüğü meme kanseri tedavisi sonrası uzun süredir ilişki yaşadığı erkek arkadaşı ile evlilik yolunda adım attı ve nişanlandı. Bu özel günden fotoğraf paylaşarak ‘ bizim için en güzel gün’  ifadesini kullandı. Sevenleri ile bu özel günleri ve mutluluğunu paylaştı.

Şarkıcı Şimal Kimdir?

25 Nisan 1986 tarihinde İstanbul’ da doğdu.  35 yaşındadır. İlk olarak müzik piyasasına 2012 yılında adım atmıştır. 400 e yakın bestesi mevcuttur. Başlangıç adındaki albümünün prodüktörü Özken Ulusoy’dur. Aranjörlüğünü ise Erdem Kınay ve Taşkın Sabahtan gibi isimler üstlenmiştir. Oldukça başarılı bir müzik kariyeri mevcut bir sanatçıdır.

Yazımızda Şarkıcı Şimal Kanseri Yendi haberi hakkında detaylar paylaştık. Eğer haber hakkında yorumlarınız varsa lütfen bizlere yorum bölümümüzden ulaşın.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*