Apple Watch 3 Özellikleri

apple-watch-3-2-2-min

Apple Watch 3 özellikleri hakkında birçok merak edilen detay var. Apple’nin yeni ürünlerinden olan Watch serisi piyasaya ilk çıktığından itibaren herhangi Android işletim sistemine sahip bir cihaz ile bağlantı ne yazık ki kuramıyordu. Fakat bu durum son zamanlarda İOS 14 işletim sistemi ve watchOS 7 sayesinde Apple watch 3 ile Android işletim sistemine sahip cihazlarla uyum sağlanmaya başlanmıştır. Peki Apple Watch 3 özellikleri neler? Tüm detaylar yazımızın devamında.

Başlıklar

Apple watch 3 android ile uyumlu mu?

İOS 14 işletim sistemini kullanarak Apple Watch’a bağlanabilmenin yeni yolu Aile Paylaşımı özelliğiyle sağlanabilir ve bu bağlantı için ilk olarak, ailenizden birinin İPhone kullanıyor olması yeterlidir. İkinci olarak ise Apple Watch serisinin 4 veya daha yeni bir sürümüne sahip olmanız gerekmektedir.

Apple watch 3 su geçirir mi?

Apple watch series 3 ürünü için asla su geçirmez gibi keskin bir yorum yapamayız. Sadece suya dayanıklıdır yorumu doğru olur. Örnek vermek gerekirse, spor sırasında tere veya su sıçramalarında sakınca yoktur. Hatta 50 metre suya dayanıklıdır. Apple watch series 3’ü elleriniz ıslakken dahi alıp taktığınızda sıkıntı oluşturmayacaktır.

Ayrıca yazın havuzda veya denizde 50 metre derinlik sınırını aşmadan yüzmeniz durumunda Apple Watch 3 hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Tabi ki bu demek değildir ki Apple Watch 3 ile derin sulara dalabilirsiniz veya yüksek basınçlı sulara maruz kalabilirsiniz aksine su kayağı veya tüplü dalış gibi sulu aktivitelerde kullanılması önerilmeyen üründür.

Apple watch 3 fiyatları 

Üçüncü nesil Apple watch ürünler dört dörtlük. 2 tür rengi ile piyasaya sürülen Apple watch 3’ün fiyatları şu şekildedir. Apple watch 3 ürünü GPS özelliğine sahiptir. Gümüş rengi alüminyum kasa ve beyaz spor kordona sahiptir.

Apple watch 3 gümüş renginin başlangıç fiyatı: 1.899 TL. Serinin 2. Ürünü de GPS özelliği taşır. Ayrıca uzay grisi alüminyum kasa ve siyah spor kordonu vardır. Apple watch 3 uzay grisinin başlangıç fiyatı da: 1.899 TL’dir. Her iki ürünün de fiyatı aynıdır. Apple watch 3 tasarımıyla çok beğeni toplamıştır. Beğeniler doğrultusunda Apple watch 3 serisi, Apple sevenlerini fiyatıyla şaşırtmıştır.

Yazımızda Apple Watch 3 özellikleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Sizler de konu hakkındaki yorumlarınızı yazımızın alt kısmındaki bölümden iletebilirsiniz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*