Ever Clean Ekstra Güçlü Kokusuz Kedi Kumu 10 L

Ever Clean Ekstra Güçlü Kokusuz Kedi Kumu 10 L
Ever Clean Ekstra Güçlü Kokusuz Kedi Kumu 10 L

Ever clean ekstra güçlü kokusuz kedi kumu 10 L, evde bakımları gerçekleştirilmekte olan kediler için en çok gereksinim duyulan ürünlerden biridir. Kedi kumları kedilerin ve evde yaşayanların hijyenik ortamlarının korunması ve sürdürülebilmesi için mutlaka gerekli olan ürünlerdir. Evde konforlu bir ortamın sağlanması ve kedilerin tuvalet ihtiyaçları için gereken alanın oluşturulması için kedi kumu kullanılmalıdır. İşte bu noktada, Ever clean ekstra güçlü kokusuz kedi kumu 10 L tam da ihtiyaç duyulan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Kedi kumlarının birçok farklı seçeneği arasından bir karara varılmadan önce kedi kumlarının özelliklerinin bilinmesinde fayda vardır. Kedi kumları doğru kullanılmalı ve kullanım ihtiyacına uygun niteliklere sahip kedi kumları satın alınmalıdır.

Kedilerin doğalarına uygun bir şekilde herhangi bir zarar görmeden tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesinin sağlanması çok önemlidir. Kedi kumları toparlanan ve topaklanmasan nitelikteki kedi kumları olarak farklı şekillerde üretilmektedir. Kedi kumlarının içerikleri birbirlerinden çok farklı olabilmekte ve bu nedenle kedi kumu satın alınmadan önce kedi kumlarının içeriklerinin detaylı bir şekilde incelenmeleri gerekmektedir. Kedi kumu kullanılan alanlarda kedilerin tuvalet ihtiyaçları artık birer sorun veya kötü sonuç getiren durumlar olmaktan çıkarak evdeki hijyenik ortamı korur. Kedilerin cinslerine bağlı olarak tuvalet ihtiyaçları ve tuvalet ihtiyaçlarının sıklığı değişkenlik gösterebilmektedir.

Kedi kumlarının doğru seçilmesinin yanında bu kumların doğru kum kaplarında ve doğru kedi tuvaletlerinde kullanılmaları da dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Kedi tuvaletleri farklı özelliklere sahip alanlarda konumlandırılırken bu işlem için ayrılmış özel bölümler oluşturulması kedilerin alışkanlık kazanmaları ve evdeki düzenli ortamın bozulmaması açısından gereklidir. Kedi tuvaletlerinin yerleştirileceği alanlar mümkün olduğu kadar geniş tutulmalı ve kedi tuvaletleri de aynı şekilde kedinin içerisinde kolaylıkla hareket edebileceği şekilde seçilmelidir. Ever clean ekstra güçlü kokusuz kedi kumu 10 L ürünü kapsamında diğer kedi kumu çeşitleri neler yazımızın devamında inceleyelim.

Başlıklar

Ever Clean Kedi Kumu Çeşitleri

Ever Clean kedi kumu çeşitleri, farklı özelliklere sahip kediler için özel olarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Kedi kumu çeşitleri arasında;

 • ever clean iz bırakmayan kalın taneli topaklanacak kedi kumu,
 • ever clean lavanta kedi kumu,
 • ever clean fast acting kedi kumu,
 • ever clean extra strong clumping unscented kokusuz topaklaşan ince taneli kedi kumu,
 • ever clean total cover kokusuz kedi kumu,
 • ever clean patilere yapışmayan kedi kumu,
 • ever clean multi crystal extra güçlü topaklaşan kedi kumu,
 • ever clean litter frene pars kedi kumu,
 • ever clean multi crystal doğal kum,
 • ever clean total cover kedi kumu,
 • ever clean spring garden çiçek kokulu topaklaşan kedi kumu,
 • ever clean less trail ayağa az yapışan doğal kedi kumu,
 • ever clean fast acting odur control hızlı koku etkili kedi kumu,
 • ever clean multiple cat kedi kumu,
 • ever clean fresh pata clinic kedi kumu gibi seçenekler yer almaktadır.

Ever Clean markasına ait farklı özelliklere sahip kedi kumları her ortama uyum sağlayabilecek şekilde geliştirilmiş olup kediler için konforlu alanlar oluşturulmasını sağlar. Ever Clean kedi kumları, kedilerin tuvalet ihtiyaçları giderildikten sonra ortamda oluşabilecek ve yayılabilecek istenmeyen kokulara engel olarak ortam hijyenini sağlar. Kedi kumlarının sık sık değiştirilmesi zor ve zahmetli bir iş olabilir.

Fakat Ever Clean kedi kumlarını kullandığınızda artık sık sık kedi kumu değiştirmenize gerek kalmadan kediniz tuvalet ihtiyacını giderebilir. Topaklaşan kedi kumları, kediye ait dışkının en hızlı ve en iyi şekilde ortama yayılmasını önleyecek yapıda üretilmektedir. Topaklanma özelliği sayesinde kedi kumlarının değişimleri ve temizlikleri de kolaylıkla gerçekleştirilebilir.Ever Clean kedi kumları sahip oldukları hijyenik maddeler ve içerikler ile ortamda bakteri oluşumunu engeller. Hem hijyenik açıdan hem de kullanım kolaylığı açısından Ever Clean kedi kumlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ever Ever Clean Ekstra Güçlü Kokusuz Kedi Kumu 10 L Fiyat

Ever clean ekstra güçlü kokusuz kedi kumu 10 L fiyatı, kedi kumlarının sahip oldukları içeriklere ve özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Ever Clean Tozsuz Kedi Kumu

Ever Clean tozsuz kedi kumu, topaklaşan kedi kumlarını ifade etmektedir. Kedi kumlarının birbirinden farklı özelliklere sahip pek çok çeşidi bulunmaktadır. Kedi kumları arasında ayrım yapılırken dikkat edilebilecek özelliklerden biri de topaklaşan veya topaklaşmayan özelliğe sahip kedi kumlarıdır.

Topaklaşan kedi kumları, idrar ve dışkıyı topaklayarak istenmeyen kokuları önler ve bakteri oluşumunu durdurur. Bununla birlikte topaklanma özelliği sayesinde kedi kumlarının rahat ve hızlı bir şekilde değişimleri yapılırken temizlikleri de kolayca gerçekleştirilmiş olur.

Ever Clean Kedi Kumu Yorum

Ever Clean kedi kumu yorum, Ever Clean markasına ait son derece kaliteli ürünler olan Ever Clean kedi kumlarının kullanıcılar tarafından değerlendirilmelerini ifade etmektedir. Ever Clean kedi kumları bakterileri, kötü kokuları topaklayarak hapsetme özelliğine sahip olduklarından hijyenik, pratik ve kaliteli ürünler olarak görülmektedir.

Ever Clean kedi kumu ile saat başı kedinizin kumunu değiştirmekle uğraşmanıza gerek kalmadan daha uzun süre zarflarında kediniz için gereken hijyenik ortamın oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Ever Clean Extra Strong

Ever Clean extra strong, Ever Clean markasına ait olan kaliteli ve başarılı kedi kumlarından biridir. Kokuyu güçlü bir şekilde hapseder. Tozsuz bir yapıya sahip olduğundan topaklanır ve dışkının rahatça temizlenmesine olanak sağlar. Ayrıca antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri oluşumunu engelleyerek kedi kumu bulunan alanların hijyenik kalmalarını sağlar. Son derece emicidir.

Ever Clean Ekstra Güçlü Kokusuz Kedi Kumu 10 L Özellikleri

Ever Clean kedi kumu özellikleri, kedi kumlarının sahip oldukları farklı nitelikleri ifade etmektedir. Her kedi bakılan alanın birbirinden ayrılan özellikleri bulunur ve bu nedenle bu alanların özellikleri dikkate alınarak kedi kumlarının seçimi yapılmalıdır. Örneğin kedi kumunun konumlandırılacağı alan çok küçük ise kokunun yayılması daha hızlı olacağından rahatsız ediciliği de artacaktır. Bu nedenle küçük alanlarda kokulu, parfümlü kedi kumlarının kullanılması önerilmektedir. Kedi kumları antibakteriyel özelliklere sahiptir.

Bu sayede kedi kumu yerleştirilmiş olan alanlarda hijyen sağlanır ve alanın temiz kalması gerçekleşmiş olur. Kedi kumlarının en önemli özellikleri arasında emici olmaları yer almaktadır. Emici özelliğe sahip kedi kumları, hızlı bir şekilde topaklanır ve temizliği de bu özelliği nedeniyle kolay olur. Kedi kumlarının antialerjik özellikleri bulunur. Bu sayede ortamdaki havanın temiz kalmasına katkı sağlar.

Kedi kumlarının seçenekleri arasında kristal ve bentonit kumlar bulunur. Kristal kumlar, bentonit kumlara göre daha sert yapılara sahiptir. Hassas bir kediniz varsa kristal kumu rahatça kullanamayabilir. Bu durumda bentonit kumları tercih etmeniz gerekmektedir. Kedi kumları satın alınırken doğal içerikli olup olmamalarına da dikkat edilmelidir.

Doğal kedi kumları, doğal maddelerden üretilmekte olup bu kumlar içerisinde işlenmiş maddeler yer almaz.
Bentonit kedi kumları içerisinde sodyum bentonit ve kalsiyum bentonit maddeleri yer almaktadır. En fazla tercih edilen kedi kumu çeşitlerinden biridir. Topaklaşan bir yapıya sahiptir.

Sepiolit kedi kumu, Lüle taşından üretimi gerçekleştirilen kum çeşididir.
Diatomit kedi kumu, emici gücü fazla olan kedi kumlarından biridir. Topaklanma özelliği yoktur. Sıvıları emerek alt tabana ulaştırır.
Ağaç talaşı kedi kumu, çam ve meşe talaşlarından üretimi gerçekleştirilen kedi kumlarındandır. Emme gücü yüksektir. Sık temizlenmesi gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir katkı maddesi içermez. Bu nedenle talaş kokusu ihtiva etmektedir.

Yazımızda Ever clean ekstra güçlü kokusuz kedi kumu 10 L ürün hakkında bilgiler verdik. Sizlerin de bu ürün hakkındaki olumlu veya olumsuz yorumlarınız varsa bizlere yazımızın alt kısmındaki bölümden ulaştırabilirsiniz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*