Acnelyse Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

acnelyse krem
acnelyse krem

Acnelyse Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Sivilceleriyle mücadele edenlere müjde! Son yılların en çok satan ve kullanıcıları tarafından memnun kalan Acnelyse sivilce kremine odaklandık. Sadece eczanelerde satılan ve akne ile mücadele edenler için uzmanlar tarafından önerilen Acnelyse kremi nasıl kullanılır? Acnelyse krem ​​fiyatı nedir? Acnelyse kremin yan etkisi var mı? Acnelyse kremini kimler kullanmalı? Merak ediyorsanız yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Son yılların en başarılı sivilce kremlerinden biri olan Acnelyse; Cilt hücrelerini besleyerek yenilenmesine yardımcı olur. Sadece eczanelerde 20 gramlık tüplerde satılan bu krem ​​sivilceler için oldukça etkili bir çözümdür. Uygulandığı bölgede cildin üst ve alt katmanlarını uyararak yenilenme sağlayan bu ilaç, içerdiği A vitamini sayesinde egzama sorunlarını da ortadan kaldırır.

Sedef hastalığı ve balık pulları tedavisinde bir uzmana danıştıktan sonra cilt tabakasının kalınlaşması gibi cilt problemlerinin kurtarıcısı olan Acnelyse kremini kullanabilirsiniz. İçerdiği tretinoin aşırı keratin oluşumunu engeller ve böylece cildin kendi kendini iyileştirme gücünü uyarır. Cildinizin altına yerleşen yağ ve kir tabakasının birleşmesi sonucu oluşan siyah nokta ve iltihaplı kabarcıklar ile oluşan sivilcelerin tedavisinde en etkili ürünler arasındadır.


Bu kremin bilinçsiz kullanımı ile bir uzman tarafından reçete edilmesi ve kullanılması gereken farklı reaksiyonlar meydana gelebilir. Tedaviye başlandığı andan itibaren cildin epidermal tabakasındaki hücreleri yeniler, siyah nokta oluşumunu engeller ve iltihaplı sivilceleri kurutur.


İlk sürdüğünüzde cildinize geçici bir sıcaklık ve batma hissi verebilir. Cildinizin uygulamaya tepki gösterdiği durumlarda tedaviyi bırakmalısınız. Tedavinin ilk haftasında iltihaplı sivilcelerinizin artması normaldir.

acnelyse-krem

Başlıklar

Acnelyse Kremi Nasıl Kullanılır?

Kremin sürüleceği alanı iyice temizleyin. Ardından bir nohut kadar alın ve lekeye uygulayın. Baskı yapmadan uygulamanız çok önemlidir, akşam yatmadan önce uygulayabilirsiniz. Acnelyse kremini uyguladıktan sonra asla güneş veya benzeri ışık kaynaklarının altına girmeyiniz.

6 hafta boyunca kullanılan bu krem, doktorunuza danıştıktan sonra değiştirilebilir. Etkilerini görmeye başladığınızda tedaviyi asla bırakmamalı ve 6 hafta boyunca düzenli olarak kullanmamalısınız.

acnelyse-krem-1

Acnelyse Krem Fiyatı

Etkili bir sivilce kremi olan Acnelyse krem ​​eczanelerde 99,75 TL’ye satılmaktadır. Acnelyse reçeteyle satıldığı için fiyatı değişmiyor.

İlginizi Çekebilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*