Amber Heard, Jonny Deep’e Karşı Davayı Kaybetmişti! Davadan Sonra İlk Kez Konuştu!

amber heard
amber heard

Eski eşi Johnny Depp’in kendisine açtığı hakaret davasını kaybeden ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen davayı kaybeden oyuncu Amber Heard, kararın ardından ilk kez konuştu. Adil olmadığını açıklayan oyuncu, “Yalan söylediğimi düşünen insanlar bile gözlerimin içine bakıp bu davanın sosyal medyada adil bir şekilde yansıtıldığını söyleyemez” dedi.


Amber Heard ve Johnny Depp arasında bir hafta süren çekişme sona erdi ve kazanan Johnny Depp oldu. Duruşma sırasında Heard ve Depp’in özel hayatları en ince ayrıntısına kadar incelendi ve dava canlı yayınlandı. Jüri ayrıca Heard’ın eylemlerinin kötü niyetli olduğunu ilan etti ve Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödemeye karar verdi. Haftalardır gündemde olan ve davayı kaybeden Amber Heard, kararın ardından ilk kez Amerikan televizyonuna konuştu.

Başlıklar


“DURUM SOSYAL MEDYADA YETERLİ SUNULMADI”


“Kimsenin benim hakkımda ne düşündüğü ya da kendi özel evimde, evliliğimde kapalı kapılar ardında olanlar hakkında ne düşündüğü umrumda değil. İnsanların da bilmesi gerektiğini düşünmüyorum, bu yüzden kişisel olarak almıyorum” dedi Heard, bu hafta yayınlanan tam NBC röportajından kısa bir bölümde, sosyal medyanın bu durumu adil bir şekilde gösterdiğini söyledi. Bana adil olduğunu söyleyemezsin.” Heard, kararından ve Depp’in söylediklerine inanmaktan jüriyi sorumlu tutmadığını da sözlerine ekledi.


Amber Heard “JÜRİ, AĞZIMDAN ÇIKAN HİÇBİR SÖZE İNANMADI”


NBC sunucusu Savannah Guthrie, jüriye yalan söylediğini hatırlattığında, Heard, “Bu sonuca nasıl varabilirsin? Üç buçuk hafta beni dinledikten sonra ağzımdan çıkan bir söze nasıl inanmazlar? Onları suçlamıyorum, hatta anlıyorum. O (Johnny Depp) çok popüler bir isimdir. “Ve insanlar onu tanıyormuş gibi hissettiriyor. O çok iyi bir aktör.”


VİDEOLAR MİLYONLARCA GÖRÜNTÜLEME ALDI


ABD’nin Virginia eyaletinde üç haftalık yargılamanın sonunda mahkeme, Heard’ın aile içi şiddet iddialarının “karalayıcı ve asılsız” olduğuna karar verdi. Milyonlarca insan canlı yayınlanan davayı izledi ve Depp’in videolarından bazıları, başta TikTok olmak üzere sosyal medya platformlarında milyarlarca görüntüleme aldı.

Diğer içerikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*