Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Nişanlandı

demet özdemir ve oğuzhan koç
demet özdemir ve oğuzhan koç

Yaz sonunda nikah masasına oturacak olan oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, dün düğün ve nişan töreni düzenledi. Kızın dilek ve nişan töreni için birden fazla kıyafeti tercih eden Özdemir, güzelliğiyle herkesin dikkatini çekti.


Başarılı şarkıcı Oğuzhan Koç, 14 Şubat’ta uzun süredir aşık olduğu oyuncu Demet Özdemir’e evlenme teklif etti. Yaz sonunda nikah masasına oturan çift, dün ilk adımı attı.

Başlıklar

NİŞANLANDILAR


Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç nişanlandı! Oğuzhan Koç, ailesiyle birlikte Demet Özdemir’in evine giderek kız isteme töreni düzenledi. Ailelerin ve yakın dostların katıldığı törende nişan yüzükleri takıldı. Demet Özdemir’in hazırladığı kahvenin tadını çıkarırken İbrahim Büyükak’ın “Panzehir geliyor, bekle” demesi herkesi güldürdü.

PEŞ PEŞE KIYAFET DEĞİŞTİRDİ


Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç nişanlandı! Güzel oyuncu günlerdir hazırladığı kız arkadaşı ve nişan töreninde birbiri ardına kıyafetlerini değiştirdi. Özdemir, kız isterken önce beyaz saten elbiseyi tercih etti. Yüzüklerin takıldığı nişanda arkası taş detaylı pembe saten bir elbise giydi. Fiziği ve saf güzelliği ile dikkat çeken oyuncu hayranlarından tam not aldı. Özdemir, yakın arkadaşlarının katıldığı partide ipli beyaz mini bir elbise tercih etti.

3 ADAM YENİDEN BİR ARADA


Nişana katılan karı koca Eser Yenenler ve Berfu Yenenler, Özdemir ve Koç’la çektirdikleri fotoğrafı “Mutlu olun” başlığıyla paylaştı. İbrahim Büyükak ise eşi ve çiftiyle verdiği poz için ‘Mutluluk’ notunu düşürdü.

demet-oguzhan-1
demet-oguzhan
demet-oguzhan-3
demet-oguzhan-6
demet-oguzhan-8
demet-oguzhan-9
demet-oguzhan-5

İlginizi çekebilir:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*