Masterchef Pelin Zaman Kimdir?

Masterchef Pelin Zaman kimdir? Sorusu son zamanlarda sıklıkla sorulmaya başladı. Pelin Zaman, Masterchef programında ortaya çıkardığı tabaklarıyla adından söz ettirmeyi başardı. Çıkarmış olduğu tabaklar jüriden tam puan almasıyla birlikte, duruşu ve güzelliğiyle de oldukça dikkat çeken bir yarışmacı… Peki Pelin Zaman kimdir? Yazımızın devamında ayrıntılarıyla öğrenelim.

Başlıklar

Masterchef Pelin Kimdir?

İşletme lisans mezunu ve ayrıca Açık öğretim gastronomi bölümünden de eğitim almış. Havayollarında “Son Çağrı” yapmakla görevli bir memur olan Pelin Zaman, aynı zamanda bu alanda kendini geliştirmek için diksiyon eğitimi de almış. Başarılı yarışmacı, her ne kadar aşçı mesleğini icra etmese de yarışma içerisinde rakiplerine oldukça zorlu anlar yaşattı. Birbirinden zor yemekleri ustalıkla ortaya çıkaran Pelin Zaman, mesleği aşçılık olan çoğu rakibini geride bırakmayı başardı.

Masterchef Pelin Kaç Yaşında?

TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Masterchef programında oldukça başarılı bir performans sergileyen Pelin zaman, 33 yaşında ve bekar… Güzel yarışmacı elemelerde göstermiş olduğu üstün başarısı ile şeflerin ilgisini üzerine çekerek, üç evetle yarışmaya girmeye hak kazanmıştı. Elemelerde Porto Riko’ya özgü olan Mofongo isimli yemeği yaparak ilk turu kolaylıkla geçmeyi başarmıştı.

Masterchef Pelin Elendi mi?

Pelin Zaman, son turda rakiplerine kıl payı kaybederek, elemelere girmeye hak kazanmıştı. Eleme turuna kalan Pelin Zaman, ilk etabı başarıyla geçmişti ancak ikinci etapta rakiplerinden çok daha düşük bir performans göstererek şu an için elendi. Fakat ilerleyen zamanlarda, geri çağırılıp çağırılmayacağı tamamen muamma… Geçen yıl ki Masterchef konseptinde, ilk turlarda elenmiş olan yarışmacıların yeniden yarışmaya dahil olduğuna tanık olmuştuk.

Masterchef 16. Yarışmacı olarak ana kadroya giren yarışmacı Sergen oldu. Masterchef Sergen, ikinci grupta elemelere kalan yarışmacılardan biriydi ve oldukça başarılı bir performans sergilemişti. Yine dün akşam yayınlanan bölümde, rakiplerinin hepsini geride bırakan Masterchef Sergen, en güzel tabağı yaparak 16. Yarışmacı olarak Masterchef ’in ana kadrosuna katılan son yarışmacı oldu. Doğal ve sempatik halleriyle jüri üyeleriyle seyirciyi kendine hayran bırakan Sergen’i daha ekranlarda çok göreceğe benziyoruz…

Faydalı Olabilecek Diğer İçerikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*